عدالت اهورا مزدا

موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا با شماره ثبت ۴۱۳۱۸ به منظور ارائه مشاوره حقوقی و خدمات حقوقی و کیفری توسط وکلای با تجربه در اداره ثبت شرکت ها در تهران به ثبت رسیده و در زمینه های مختلف حقوقی اقدام به جذب پرونده نموده است. امید است که در راستای احقاق حق، شما را یاری نماییم.

مشتریان ویژه ما

بهترین های دنیا به ما اعتماد کرده اند

  • ahora mazda

ارزش های کاری موسسه

  • فرآیند کاری
  • رسالت کاری
  • امنیت حقوقی
  • حسن انجام کار

با حجم زیاد تقاضا(مشاوره حقوقی، قرار ملاقات ها، تماس های تلفنی، ایمیل، پیامک، تیکت ها و پرونده های حقوقی) زیر ساختی قوی و مطمئن برای مدیریت ارتباطات، درخواست ها، اطلاع رسانی ها، امور مالی، تعیین وضعیت هر درخواست و پرونده و کلیه فرآیندهای درون سازمانی بوسیله اتوماسیون آنلاین این موسسه قابل پیگیری خواهد بود.

عدالت اهورا مزدا

رسالت ما در موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا

۱)مدیریت و انتشار دانش و علم حقوقی بر اساس نیاز مراجعین و مخاطبین و حقوق دانان

۲)اطلاع رسانی هدفمند بر اساس نیازهای روز جامعه موکلین

۳)ارائه ابزارهای با کیفیت و قابل دسترس جهت تسریع در دسترسی محتوا و خدمات حقوقی، کیفری و مشاوره

۴)پژوهش و بررسی دقیق بر روند امور حقوقی و ارائه آنها در قالب آموزش های حقوقی- عمومی

۵)رفع مشکلات حقوقی مراجعین از کلیه نقاط کشور در کمترین زمان ممکن

۶)آموزش حقوقی برای کلیه افراد(اعم از مردم، وکلا، حقوق دانان، دانشجویان و علاقه مندان به حقوق و افرادی که نیازهای مهم حقوقی دارند مانند مدیرعامل شرکتها و…)

۷)پاسخگویی به کلیه سوالات و ابهامات

۸)کلیه خدمات و سرویس های لازمه را برای جامعه فارسی زبانان تهیه نموده ایم، اما در نهایت  کلیه کسانی که نیازمند به کمک از طرف موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا هستند را در جهت اهدافشان کمک می کنیم.

حفاظت از اسرار و اطلاعات موکلین

یکی از دغدغه های موکلین حفظ اسرار هویتی و پرونده های آنهاست. موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا خود را در قبال مشخصات و اطلاعات موکلین خود متعهد می داند و منافع موکلین خود را بالاترین رکن خدمات در موسسه می داند.

به طور کلی زمان پاسخگویی و پیگیری ها را در موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا به حداقل رسانده ایم. نمیگیم بهترینیم چون حوزه حقوقی و تنوع درخواست ها بسیار زیاد است ولی سعی کردیم با ایجاد حوزه های مدیریتی و نظارتی در سطوح مختلف در موسسه از حداکثر توان استفاده کنیم و شما رو به ایده آل هایتان برسانیم.

2800
مشتری عالی
98 %
میزان رضایت
4857
پرونده های کامل شده
326
پرونده های در حال کار

© تمامی حقوق برای"موسسه حقوقی عدالت اهورا مزدا "محفوظ است.

  طراحی شده توسط گروه طراحی و تبلیغاتی تورین سایت